[spoiler]

پلاگین

[/spoiler] زیر آسمان سوئد سه ساله شد - زیر آسمان سوئد
X
تبلیغات
رایتل
چهارشنبه 22 آذر‌ماه سال 1391 @ 00:04

زیر آسمان سوئد سه ساله شد

زیر آسمان سوئد: باز هم عمر به تندی گذشت و یکسال دیگر به برگ دفتر عمر همه ی ما اضافه شد.یک سالی که سرشار از مهر حضور شما دوستان و همراهان همیشگی بود و مملو از ابراز محبت ها،ایمیلها،نامه ها،پیشنهادات و انتقادات شما یاران گرامی. وبلاگ محقر "زیر آسمان سوئد" در حالی سه سال پیش در مردادماه سال 1388 خورشیدی متولد شد که هیچگاه حتی فکر این را نمی کرد که امروز شاهد سه سالگی خودش باشد.با اینکه در طول این مدت سه سال مطالب وبلاگ با توجه به مشغله شخصی نویسنده آن به صورت مرتب و منظم بروز نمی شد و البته هنوز هم نمی شود و با اینکه بخاطر کمبود امکانات در فضای مجازی وبلاگ و حرفه ای نبودن طراحی و ساختار قالب وبلاگ گاهی برخی دوستان حتی موفق به خواندن فونت مطالب وبلاگ نمی شدند یا اینکه دوستانی که از داخل ایران با ما هستند بخاطر مشکلات فیلترینگ و سرعت کم اینترنت برای دسترسی به مطالب وبلاگ با مشکلات زیادی مواجه بودند و هنوز هم برخی هستند،با این همه،خدا را شاکر هستیم که با وجود همه ی این مشکلات و موانع،امروز جشن سه سالگی وبلاگ را با هم و در کنار هم جشن می گیریم.جشنی که امروز برگزاری آن مدیون حضور و حمایت تک تک شما خوانندگانی ست که اکنون در حال خواندن این مطلب هستید.از تمامی شما دوستان در داخل و خارج از ایران به یک اندازه سپاسگزار و قدردان هستم و دست یکایک شما را به گرمی می فشارم که این خانه مجازی را تاکنون حمایت نمودید تا برایتان همچنان بماند.

آمار بازدید از وبلاگ تا به امروز


مقایسه این آمار با آمار سال گذشته نشان می دهد که:

- تعداد بازدیدها از وبلاگ از داخل ایران به نسبت سال پیش 2 برابر شده است.همانند سالهای قبل،بیشترین سهم مراجعه کننده به وبلاگ را عزیزان ما در داخل ایران با سهم 45 درصدی تشکیل می دهند.

- تعداد بازدیدها از وبلاگ از کشور آمریکا به نسبت سال پیش 3.6 برابر شده است و از رتبه سوم در سال پیش به رتبه دوم در امسال ارتقاء یافته است که موجب خرسندی همه ی ماست.

- تعداد بازدیدها از وبلاگ از کشور سوئد به نسبت سال پیش اندکی بیش از 2 برابر شده است که با توجه به ماهیت وبلاگ و اهداف آن واقعا جای سپاس و قدردانی و توجه دارد. از 41 هزار بازدید در مرداد ماه سال گذشته به بیش از 84 هزار بازدید تا مردادماه امسال.

- تعداد بازدیدها از وبلاگ ازکشورهای کانادا و انگلستان به نسبت سال پیش به بیش از 2 برابر و از کشور آلمان به 2.8 برابر میزان سال پیش افزایش پیدا کرده است.

آمارها همچنین نشان می دهند که بصورت میانگین روزانه در حدود 1000 نفر از مطالب وبلاگ دیدن می کنند و میانگین تعداد بازدیدها یا ورودی ها به وبلاگ در حدود 2500 بازدید در شبانه روز است که به نسبت سال پیش رشدی 2 برابری را حکایت دارد.

شما می توانید آمار بازدیدها از وبلاگ در سال پیش را در مطلب اینجا مشاهده نمایید.


برای یکایک شما یاران گرامی روزگاری خوب و خوش را در هر کجای گیتی که هستید آرزو دارم.

شاد و پیروز و سرافراز باشید

علی

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به زیر آسمان سوئد می باشد